پناهگاه توپ فعالیت استفاده انتخابات ستاد انتخابات

پناهگاه توپ: فعالیت استفاده انتخابات ستاد انتخابات رییس ستاد انتخابات اخبار سیاسی و اجتماعی

دومین محصول پسابرجامی پژو در کشور عزیزمان ایران به نام 301، در شرایطی از دیروز عرضه شد که درست مانند مدل 2008، با قیمتی بالاتر از آنچه وعده داده شده است بود، به

پژو کیلویی چند؟

پژو کیلویی چند؟

عبارات مهم : ایران

دومین محصول پسابرجامی پژو در کشور عزیزمان ایران به نام 301، در شرایطی از دیروز عرضه شد که درست مانند مدل 2008، با قیمتی بالاتر از آنچه وعده داده شده است بود، به دست مشتریان رسید.

به گزارش دنیای اقتصاد؛بر این اساس، فروش فوری تعداد محدودی پژو 301 با قیمتی حدود 95 میلیون تومان از دیروز در نمایندگی های منتخب ایکاپ (شرکت یکسان کشور عزیزمان ایران ماشین و پژو) شروع شد و مشتریان با پرداخت کامل مبلغ در نظر گرفته شده، ماشین خود را 10 روزه تحویل خواهند گرفت. قیمت 95 میلیون تومانی پژو 301 در حالی است که مسوولان کشور عزیزمان ایران ماشین بعد از امضای قرارداد با پژو، از عرضه این محصول در بازه قیمتی 50 تا 60 میلیون تومان خبر داده بودند.

پژو کیلویی چند؟

البته در مورد پژو 2008 نیز قیمتی حول و حوش 80 میلیون تومان را وعده کرده بود که آن نیز محقق نشد. این در شرایطی است که محاسبات قیمتی نشان می دهد پژوهای تازه بسیار بیش از قیمت واقعی، در کشور عزیزمان ایران قیمت گذاری شده است اند.

این اتفاق ولی حاوی دو توصیه بسیار مهم هست؛ اول اینکه رقابتی نبودن بازار ماشین کشور در مقطع فعلی، فرصتی مناسب را در اختیار عرضه کنندگان ماشین قرار داده تا از خلأهای موجود نهایت استفاده را برده و محصولات خود را با قیمت هایی فراتر از آنچه هست، به ایرانی ها عرضه کنند. توصیه دوم نیز اینجاست که در نظر گرفتن قیمت های خارق العاده از سوی خودروسازان خارجی به خصوص پژو، بدون شک باعث از دست رفتن اعتماد مشتریان ایرانی و در نهایت به چالش کشیده شدن بازار آنها در کشور خواهد شد.

دومین محصول پسابرجامی پژو در کشور عزیزمان ایران به نام 301، در شرایطی از دیروز عرضه شد که درست مانند مدل 2008، با قیمتی بالاتر از آنچه وعده داده شده است بود، به

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | میلیون | ایرانی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs