پناهگاه توپ فعالیت استفاده انتخابات ستاد انتخابات

پناهگاه توپ: فعالیت استفاده انتخابات ستاد انتخابات رییس ستاد انتخابات اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی دستیابی به توافق هسته‌ای تازه با کشور عزیزمان ایران غیرممکن است

نشریه ویکلی استاندارد با استناد به بیانات یک منبع آگاه در کاخ سفید گزارش داد:‌دولت ترامپ خواهان حصول یک توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران است که غنی سازی اورا

دستیابی به توافق هسته‌ای تازه با کشور عزیزمان ایران غیرممکن است

دستیابی به توافق هسته ای تازه با کشور عزیزمان ایران غیرممکن است

عبارات مهم : ایران

نشریه ویکلی استاندارد با استناد به بیانات یک منبع آگاه در کاخ سفید گزارش داد: دولت ترامپ خواهان حصول یک توافق هسته ای با کشور عزیزمان ایران است که غنی سازی اورانیوم در این کشور را کاملا متوقف می کند، هر چند که دستیابی به چنین توافقی تقریبا غیرممکن است.

به گزارش ایسنا، به نوشته نشریه ویکلی استاندارد، دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا از توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران و گروه 1+5 متنفر هست، چراکه بر این باور است که این توافق هر آنچه کشور عزیزمان ایران می خواسته از جمله رهایی از تحریم های اقتصادی را به دست آورده هست، در حالی که هیچ ساز و کاری جهت فشار بر پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت توقف توسعه برنامه هسته ای اش ارائه نمی دهد. از این رو دولت تقریبا شروع به حرف زدن راجع به مذاکره جهت حصول توافقی تازه کرد.

دستیابی به توافق هسته‌ای تازه با کشور عزیزمان ایران غیرممکن است

باب کورکر، مدیر کمیته روابط خارجی مجلس سنا گفت که وی چندین گفت وگو با رکس تیلرسون وزیر امور خارجه داشته و نشانه تیلرسون دستیابی به یک توافق متفاوت در گذر وقت است که ایرانی ها را به طور کامل از غنی سازی (اورانیوم) باز می دارد.

یک منبع آگاه در کاخ سفید، خواسته ایده آل دولت را این گونه توصیف کرد که نه توافق را نابود می کند و نه آن را اصلاح می کند. در ازاء، دولت به دنبال یک توافق ثانوی با حمایت متحدان اروپایی است که دو سال پیش در وین برجام را امضا کردند.

نشریه ویکلی استاندارد با استناد به بیانات یک منبع آگاه در کاخ سفید گزارش داد:‌دولت ترامپ خواهان حصول یک توافق هسته‌ای با کشور عزیزمان ایران است که غنی سازی اورا

اما توافق تازه با کشور عزیزمان ایران چگونه خواهد بود؟ به طور کلی این توافق با آنچه دولت ترامپ به عنوان مرگبارترین جنبه برجام تلقی می کند، سر و کار خواهد داشت؛ شروط موسوم به «غروب آفتاب» که دوره اعمال محدودیت بر برنامه غنی سازی اورانیوم را تنها به یک بازه زمانی مشخص محدود می کند.

همچنین هر بار که کشور عزیزمان ایران از اجرای تعهدات خود سرباز زند، تحریم های غیرهسته ای گسترده تر و بیش تری وضع خواهد کرد. شرح این طرح هنوز مشخص نیست و قرار است در جریان بازبینی سیاست های واشنگتن در قبال پایتخت کشور عزیزمان ایران که تحت رهبری اعضای ارشد شورای امنیت ملی قرار دارد، تعیین شود.

اما کارشناسان و حتی بعضی افراد در کاخ سفید می گویند که دستیابی به یک توافق تازه تقریبا غیرممکن هست. تلاش جهت دستیابی به این نشانه می تواند متحدان اروپایی را که از برحام حمایت می کند و جهت تجارت با کشور عزیزمان ایران هجوم برده اند، خشمگین کند. این کار به علاوه به کشور عزیزمان ایران یک علت دیگر جهت متهم کردن آمریکا به نقض توافق هسته ای فعلی و تعامل از روی سوء نیت متهم کند.

دستیابی به توافق هسته‌ای تازه با کشور عزیزمان ایران غیرممکن است

به گزارش ایسنا، کشور عزیزمان ایران و اعضای 1+5 به جز آمریکا همواره در دو سال گذشته و به خاص بعد از روی کار آمدن ترامپ بر این مساله تاکید کرده اند که مذاکره مجدد در برجام پذیرفته نیست.

واژه های کلیدی: ایران | توافق | ایرانی | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs